kalkulator biegowy, gdzie szukać ?

kalkulator biegowy, gdzie szukać ?

Słyszałem od znajomych, iż jest coś takiego jak kalkulator biegowy. Na nieszczęście nie wiem, na czym on polega i co się z nim sprawdza. Czy jesteście w stanie mi to wytłumaczyć? Na których stronach korzystać z kalkulatorów.

alidodo55

Posty: 1

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, dlatego warto sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest bardzo dużo informacji na ten temat, więc warto sobie przeczytać.

TomekK

Posty: 3

 
Powiem Ci, że kalkulator biegowy może pomóc nie jednemu biegaczowi. Na tej stronie inetrentowej możesz znaleźć najważniejsze informację, a także skorzystać z takiego kalkulatora biegowego https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy.

esdoen1

Posty: 7

 
Musisz zbadać sobie porządne tętno bieganie. Jest to bardzo porządne dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

Klara323

Posty: 3

 
Kalkulator BMI służy do tego, żebyś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on niezwykle dobry, gdy wydaje Ci się, iż masz niedowagę lub nadwagę. W prosty sposób można to obliczyć.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Powiem Ci, iż należałoby sobie sprawdzić porządne tętno bieganie. Będziesz wówczas wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

mnichest

Posty: 7