anonse towarzyskie, znacie ?

anonse towarzyskie, znacie ?

Da się poznać kogoś z ogłoszeń towarzyskich? Chodzi mi o kobietę do trzydziestu lat. Chciałbym z nią miło spędzić czas.

klakla09

Posty: 4

 
Każdy ma do tego inne podeście. U mnie jakoś się taka forma spotkań nie przyjęła. Nie mam na to czasu i chęci. Wiem, iż kilku znajomych z tego korzysta. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, niemniej jednak również kobiet. U mnie już wiek trochę zaawansowany, dlatego jestem nieprzygotowany na korzystanie z Internetu.

tubbytimmy1

Posty: 4

 
Opinii zawsze jest mnóstwo. Jednym się podoba, a innym nie. To zwyczajne. Nie każdy ma mnóstwo czasu na poszukiwanie swoich partnerek. Pożądane byłoby wówczas umilić sobie w ten sposób czas, a będziemy na pewno zadowoleni.

Zdzichu

Posty: 6

 
Akurat u mnie w okolicy wśród ogłoszeń towarzyskich nie ma nikogo ciekawego. Może mam za olbrzymie wymagania? Pochodzę z małego miasta i tam zawsze był kłopot żeby spotkać kogoś fajnego. Nie poddaje się i poszukuję dalej. Mam nadzieje, iż wreszcie na kogoś takiego trafię i będę mógł miło spędzić czas.

yetisize

Posty: 5

 
Jestem mocno zapracowany, dlatego dla mnie korzystanie z anonsów towarzyskich to jedyna okazja żeby poznać kogoś miłego. Można pogadać, można miło spędzić czas. Według mnie jest to najlepsze rozwiązanie, dlatego wszystkim, którzy szukają towarzystwa mogę jej polecić.

labuh

Posty: 6

 
Zawsze, kiedy chce spędzić miło czas szukam kogoś w ogłoszeniach. Nie mam chęci na pogawędki z w Internecie, bo wiem, że w większości przypadków kończy się tylko na tym. Jestem już za stary żeby pisać i pisać. Chce się spotkać porozmawiać i miło spędzić czas.

korasek

Posty: 11

 
Według mnie, jeśli chodzi o anonse towarzyskie to serwis https://samka.pl jest numerem jeden. Mają dokładnie to wszystko, czego poszukuję. Wybieram wiek, wzrost, wagę i miejsce gdzie ta osoba ma mieszkać.

Dosti

Posty: 11

 
Panie, panowie, pary, a nawet trans ogłaszają się w ten sposób. To idealne rozwiązanie, bo łatwo można poznać kogoś miłego. Można spędzić miłe chwile i zapomnieć o problemach życia codziennego. Nie zawsze mam na to czas, lecz przynajmniej raz w miesiącu staram się na takie spotkania umawiać. Wam też polecam.

Wygodniś22

Posty: 9

 
Byłem na storni takich ogłoszeń i jest super. Poznałem tam kobietę, która spełnia wszystkie moje oczekiwania. Wreszcie mam, z kim spędzić wolny czas. Nie mam go dużo, dlatego potrzebuje kogoś, kto jest w stanie to zrozumieć i nie robimy mi wyrzutów. Dla mnie super.

Krzyś3232

Posty: 4