kosmetyczka kraków, proszę o pomoc

kosmetyczka kraków, proszę o pomoc

Jaki salon kosmetyczny w Krakowie polecacie? Gdzie chodzicie? Zależy mi na tym, żeby oferowali mezoterapię bezigłową.

Franuś

Posty: 6

 
Mnie też podobają się usługi w Muneca w Krakowie. Jestem zadowolona, gdyż od lat moja skóra nie wyglądała piękniej. Szczególnie jeżeli chodzi o twarz, gdzie miałam przebarwienia. Dobrali stosowny zabieg :) Polecam.

Morchepl

Posty: 8

 
Ja robiłam w Muneca i jestem zadowolona. Oni robią mikrodermabrazję diamentową. Wszelkie przebarwienia zniknęły, jak ręką odjął. Polecam. Mają dobry profesjonalny sprzęt, dlatego efekt jest po prostu wow.

mack

Posty: 17

 
Z takich zabiegów korzystałam w gabinecie kosmetycznym w Krakowie i powiem tak, że jestem zadowolona, ale musiałam pójść kilka razy. Poza tym wdrożyłam ćwiczenia. Zabiegi wyśmienicie się uzupełniają z treningiem. Efekty są widoczne już po pierwszym razie, ale trzeba się bez wątpienia pilnować z jedzeniem itp. :D

pilor56

Posty: 10

 
Też słyszałam, że Muneca to fachowe miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno bardzo miła atmosfera, a jak potrzebny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

yetisize

Posty: 12

 
Nie ma to jak fachowy peeling u kosmetyczki w Krakowie. Jestem za, bowiem dopiero odkąd zaczęłam regularnie dbać o cerę w gabinecie, widać efekty. Od lat borykam się z niedoskonałościami cery. Pomogły mi peelingi chemiczne. Polecam.

Thaniell

Posty: 26

 
Z takich zabiegów korzystałam w gabinecie kosmetycznym w Krakowie i powiem tak, że jestem zadowolona, ale musiałam pójść kilka razy. Poza tym wdrożyłam ćwiczenia. Zabiegi świetnie się uzupełniają z treningiem. Efekty są widoczne już po pierwszym razie, ale trzeba się oczywiście pilnować z jedzeniem itp. :D

namok

Posty: 5

 
Polecam Muneca www.munecakrakow.pl. To salon, do którego chodzę od dłuższego czasu regularnie. Można powiedzieć, że jestem stałą klientką. Polecam, ponieważ mają nowoczesne zabiegi i super kosmetologów.

gargulek5

Posty: 8

 
W Muneca mają dość bogatą ofertę rzeczywiście wybornych zabiegów upiększających. Nie wiedziałam, co dokładnie jest potrzebne mojej skórze, która rzeczywiście była w opłakanym stanie, natomiast pomogli :D To dobry gabinet, gdzie rzeczywiście gwarantują pomoc. Nie ma tak, że mówisz, co chcesz i robią. Przeprowadzają wywiad i dopiero po nim podejmują odpowiednie rozwiązanie.

Dyduszek22

Posty: 7

 
Ja uważam, że każdy z nas powinien regularnie chodzić do kosmetyczki. Zwłaszcza po lecie, żeby podreperować stan skóry. Też szukam dobrego salonu urody w Krakowie, któremu będę mogła zaufać.

12erBis

Posty: 16