Pomocy !!! Hosting, jaki dobry ?

Pomocy !!! Hosting, jaki dobry ?

Cześć.

Od paru tygodni waham się jaki wybrać hosting, bowiem obiecałem stworzyć dla koleżanki stronę internetową z jej portfolio, jakie obejmuje fotografie. Czy ilość transferu i powierzchni dyskowej będzie dla mnie znacząca?

dyduch34

Posty: 18

 
Hej. Mój znajomy polecił mi całkiem niedawno tani hosting, do którego nie byłem przekonany z racji półki cenowej, na której znajdowała się ta propozycja. Okazało się to niesłychanie mylące, albowiem w rzeczywistości hosting stoi na niesłychanie wysokim poziomie, co potwierdziły moje 14-dniowe testy.

roudee

Posty: 31

 
Witam.
Z ogromnymi nadziejami rozpoczynałem korzystać z hostingu http://ecohost.pl i muszę powiedzieć, iż w żadnym stopniu się nie zawiodłem! Na spostrzeżenie moim zdaniem zasługuje przede wszystkim profesjonalizm obsługi technicznej, gdyż pomagali mi radzić sobie z nawet najniezwyklej błahymi z ich punktu widzenia kwestiami, za co należy im się znaczny plus!

okrzemek

Posty: 17

 
Witam serdecznie.

Hosting www i jego wybór rodzi mnóstwo wątpliwości, które związane są z troską właścicieli stron o ich dostępność i bezawaryjność. Niedawno dowiedziałem się, iż hosting ceni się pomiędzy innymi za uptime, a także odszukałem kilka stron, na jakich można go śledzić w odniesieniu do usług mnóstwo firm.

dzaman

Posty: 23

 
Hej. W sumie wszystkich klientów o ograniczonym budżecie interesuje tani hosting, co niedawno zauważyłem.

Wiele firm doszło do wniosku, że może im go zaoferować i przez to powstała korzystna dla nas konkurencja. Jestem naprawdę zadowolony, bo moje 5 stron działa na zaledwie jednym hostingu za 50 złotych!

Wwisiek

Posty: 19

 
Hej. Do tej pory moje strony internetowe nie były zbytnio skomplikowane, bowiem tworzyłem je w normalnym HTML-u. Dopiero, gdy zacząłem wykorzystywać doświadczone oprogramowanie zaczęły rosnąć moje żądania w stosunku do tego, co powinien posiadać hosting www.

kryzys

Posty: 25