obozy legnica, poszukuję!

obozy legnica, poszukuję!

Organizowane są przez jakąś firmę obozy w Legnicy? Chodzi mi o firmę z tego miasta która się na tym bardzo dobrze zna.

dobres34

Posty: 3

 
Pływanie się niezmiernie przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna liczba osób, wobec tego nie należałoby ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym wypadku braliśmy lekcje indywidulane, albowiem tak nam było wygodniej i dziecko o mnóstwo szybciej nauczyło się pływać.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, ale trzeba mieć sporo cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, dlatego według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam specjalistów, którzy wiedzą, jak to robić.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Pływanie to nie jest moja mocna strona, natomiast nie chciałem robić tego moim dzieciom. One są po szkole pływania w Legnicy i naprawdę radzą sobie bardzo dobrze. Myślmy przyszłościowo i niech dziecko potraci pływać. To na pewno w życiu mu się bardzo, natomiast to bardzo przyda.

ciopix

Posty: 8

 
My należymy do tych co raczej siedzą nad wodą, a nie pływają. Dziecko troszkę po kolana wejdzie, niemniej jednak nie dalej. To, dlatego nie wiem nawet jak miałbym dziecko uczyć pływać? Trudno powiedzieć, czy zdecyduje się też na prywatne czy też grupowe lekcje. Nie widzę takiej potrzeby.

grudziećć

Posty: 10

 
U nas moja żona umie pływać, ale ja nie. Z kolei nasze dzieci potrafią pływać jako tako. Na pewno kiedy będą trochę starsze to wyślemy je na naukę pływania, bo to im się przyda. Nie chce myśleć co się dzieje, jeśli dziecko pójdzie na basen albo dziecko pojedzie w przyszłości z kolegami nad morze. Lepiej go do tego przygotować.

Bhapo

Posty: 7

 
Dla mnie osobiście najlepsza nauka pływania w Legnicy jest w firmie http://www.maris.org.pl. To specjaliści od organizowania dzieciom wolnego czasu. Zawsze z usług korzystam.

mirekp2005

Posty: 3

 
Pływanie to nie jest moja mocna strona, ale nie chciałem robić tego moim dzieciom. One są po szkole pływania w Legnicy i naprawdę radzą sobie bardzo dobrze. Myślmy przyszłościowo i niech dziecko potraci pływać. To na pewno w życiu mu się bardzo, ale to bardzo przyda.

johncena67

Posty: 22