fotografia ślubna Zielona Góra, poszukuję!

fotografia ślubna Zielona Góra, poszukuję!

Chciałbym zlecić fotografię ślubną w Zielonej Górze komuś, kto się na tym rzeczywiście niezwykle dobrze zna. Kogo polecacie?

Dosti

Posty: 1

 
U nas był fotograf weselny w Gorzowie Wielkopolskim i było super. Człowiek bardzo dobrze przygotowany. Zna się na zdjęciach, lecz wie również jak ustawić młodych, aby ich fotografie były jeszcze ładniejsze. Polecam kogoś takiego, albowiem przecież nam zależy na tym abyśmy wyglądali super na swoich zdjęciach ślubnych i weselnych.

Klara323

Posty: 3

 
Mnie niezwykle podoba się fotografia wnętrz w Zielonej Górze wykonana poprzez http://jacekpatecki.pl/portfolio/category/fotografia-wnetrz. Mieszkanie sprzedało się niezwykle szybko, a ja byłem niezwykle zadowolony z usług. Nie wyszło mi to drogi i opłacało się niezwykle, dlatego jeśli chcecie zrobić wnętrza w doświadczony sposób to zgłoście się do tego człowieka, a na pewno Wam pomoże.

Klara323

Posty: 2

 
O zdjęciach ślubnych można rozmawiać godzinami. Jednym się bardzo podobają, a inni ich nie lubią. Nikt przecież nikogo do niczego nie zmusza i można wybrać opcję stosowną dla siebie.

Hihotek

Posty: 5

 
Gusta są niesłychanie inne, dlatego jednym podobają się takie zdjęcia ze ślubów, a innym różne. Jedni stawiają na przepiękne plenery, a inni jeszcze chodzą do studia fotograficznego.

vincek

Posty: 2

 
Wiem, że jest fotograf na ślub z Zielonej Góry, który wykonuje piękne zdjęcia. Znajomi ostatnio korzystali z jego usług. Nie wiem niestety jak się nazywa, ale się dowiem.

serbus_pp

Posty: 5

 
Zdjęć nie za bardzo lubię. Z własnego doświadczenia wiem, że aby zrobić dobre zdjęcia na ślubie i weselu to konieczne jest doświadczenie. Nowoczesny sprzęt też jest ważny, ale to nie wszystko, dlatego warto wszystko sprawdzać.

TomekK

Posty: 2

 
Według mnie zleca się fotografię ślubną w Zielonej Górze tylko specjaliście. To niespotykane fotografie i nie ma miejsca na ich poprawianie. To nie kolejne urodziny tylko coś wiecej, zatem trzeba znaleźć kogoś, kto się na tym zna.

Soryuj

Posty: 2

 
Mnie się podobają zdjęcia ślubne. Mogę oglądać nie tylko własne, lecz również czyjeś. To taka nadzwyczajna chwila dla każdego. Na nieszczęście nie zawsze później już jest tak pięknie jak to wyglądało wtedy na zdjęciach.

@marcelko

Posty: 22