naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

Korzystacie bardziej z polskich, czy zagranicznych marek kosmetyków naturalnych i czy jest pomiędzy nimi jakaś specjalna różnica jakościowa, cenowa? Podzielcie się doświadczeniami.

Booss23

Posty: 2

 
Mi chodzenie w maseczce faktycznie pogorszyło cerę. Kosmetyki premium jeszcze temat ratują, ale ciekawe, jak długo jeszcze?

labuh

Posty: 9

 
Większość kosmetyków naturalnych działa dopiero po miesiącu, u niektórych kobiet po 20 dniach, bo to wynika z przejścia składników aktywnych do głębszych warstw skóry. Musisz jednak chwilę poczekać.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
O wygląd warto powalczyć, przecież w takim świecie żyjemy, że bez dobrego wyglądu nikt Cię poważnie nie traktuje.

Klara323

Posty: 2

 
Używam od pewnego czasu kremów z kwasem hialuronowym, a także składnikami bardziej kojarzonymi z azjatyckim modelem pielęgnacji. Bardzo lubię przeglądać nowości ze świata kosmetycznego i monitoruję też nowsze marki. Moje ostatnie odkrycie to Naturikke. Marka mocno ugruntowana technologicznie, laboratoryjnie można powiedzieć. Polecam, żebyś sprawdziła w wolnej chwili. Pewnie coś trafisz ciekawego.

Iunae_Milt

Posty: 2

 
Mnie bardzo w ostatnim roku zainteresowało domowe SPA, właśnie rozwinięcie kosmetyczki o naturalne składniki. Wcześniej raczej tak bardzo o to nie dbałam, ale jednak teraz ciągle maska, ludzie w zamknięciu siedzą. Wszystko to wpływa na zdrowie.

090913123

Posty: 3

 
Mam wrażenie, że kobiety nie sprawdzają do końca składu kosmetyków, tylko patrzą często po opakowaniach, czy ładne, a właśnie od składu długoterminowo zależy pokonanie problemów dermatologicznych.

strusiek

Posty: 3

 
Cieszę się, że coraz więcej dobrych, polskich marek na rynku kosmetycznym powstaje. Przede wszystkim zapewniają znacznie korzystniejsze cenowo warunki pielęgnacji, a praktycznie tożsame z droższymi zabiegami medycyny estetycznej. Niedługo niektóre kosmetyki w efektywności przegonią niektóre twarde terapie, co już powoli widać.

icee

Posty: 7

 
Wystarczy jeden krem, a nie jakieś toniki, czy inne badziewie z drogerii, ale ten krem musi być najwyższej klasy, właśnie coś wskazanego przez was. To jest bardzo dobra strategia i nie ma takiego ciosu dla portfela.

frustrus

Posty: 2

 
Bomba witaminowa na twarz, to mi się bardzo podoba. Jeszcze pomyślałam, żeby te kosmetyki uzupełnić kroplówką witaminową właśnie. Raz na pół roku można tak spróbować zadbać o siebie.

xacti

Posty: 3