dom z bala, szukam!

dom z bala, szukam!

Interesują mnie domy z bala i nie wiem gdzie mogę znaleźć firmę, która ma niskie ceny, ale i solidnie wszystko wykonuje?

gargulek5

Posty: 1

 
Dla mnie projekty domów z bali wykonywała firma https://wondorf.net/pl/projects i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Miałem dom pod klucz z fundamentem. Dla mnie super.

laluniek

Posty: 18

 
Najlepiej w takiej sprawie napisać albo zadzwonić do producenta domów drewnianych całorocznych, bo nikt nam nie udzieli lepszych informacji w tym temacie. Można też u producenta liczyć na to, że otrzyma się bardzo niskie ceny.

Grabow12

Posty: 2

 
Zamawiałem dom z bala od producenta i jestem usatysfakcjonowany. Projekty, jakie przygotowali są dopasowane do potrzeb klienta. Można mieć domek parterowy, ale może mieć jedno, a nawet dwa piętra. Dla mnie to super propozycja, dlatego z niej szybko skorzystałem.

090913123

Posty: 2

 
Dla mnie dom z drewna od producenta był tani i co ważne solidnie wykonany. Mnie się taka propozycja podobała, bo spełniała wszystkie moje oczekiwania i żądania.

TomekK

Posty: 3

 
Dzisiaj można zamówić domy z bala w cenie, która jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, dlatego lepiej będzie postawić na drewno.

090913123

Posty: 2

 
Posiadamy dom z bala parterowy i był niesłychanie tani. Wybrałem bale toczone o grubości dwadzieścia centymetrów. Z tego, co wiem to można mieć cieńsze, natomiast i grubsze. Najgrubszy, jeżeli dobrze pamiętam ma trzydzieści dwa centymetry, natomiast wtedy już cena jak dla mnie jest wysoka. Oferta jest niesłychanie dobrze przygotowana.

Rouudee

Posty: 3

 
Trzeba przejrzeć różne projekty domów z bala, a wtedy łatwiej będzie coś pod własne wymagania dopasować. Każdy ma inne oczekiwania. Mnie wystarczył mały domek na działkę, ale jeśli miałbym go stawiać, jako całoroczny do mieszkania, na co dzień to musiałby być o wiele większe. Firma do wszystkiego się dostosowuje.

Marioleczka

Posty: 2