drzwi wewnętrzne

drzwi wewnętrzne

Cześć, czy opłaca się wstawić jednocześnie drzwi dębowe wewnętrzne i zewnętrzne w nieruchomości? Ceny wszystkiego lecą, jak szalone, więc pomyślałem o małym remoncie ostatnio

Grudziii2

Posty: 1

 
Też słyszałam wiele dobrego o dębowych drzwiach i przyznam, że się sprawdziły. Spory ciężar, naturalne właściwości antywłamaniowe. Posprawdzaj tylko zawiasy, klamki, czy wszystko dobrze chodzi i nic w transporcie się nie uszkodziło, ale to bardzo rzadkie.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
W drzwiach to do oceny antywłamaniowe właściwości i współczynnik przenikalności cieplnej. Bez tego, ani rusz z dobrym zakupem.

1adversary

Posty: 18

 
Aranżacje naturalne ponadczasowe, to jest jasne i masz mniej problemów, że tak powiem serwisowych.

klakla09

Posty: 4

 
Dębowe drzwi to bierzesz w perspektywie wielu, wielu lat użytkowania. Praktycznie niezniszczalne, nie rysują się właściwie, trudne do zniszczenia.

karmelaniolek

Posty: 3

 
Bardzo fajne drzwi dębowe mają w http://www.meblerevia.com/, wyróżniają się mocno na tle konkurencji, nawet klamkami, przeszkleniami, stylem wykończenia. Po prostu unikat, ale moim zdaniem warto jednak zadbać o to, żeby cała aranżacja była w podobnym stylu. Dąb poza tym praktycznie nieśmiertelny w wykończeniu, ekskluzywny materiał wśród niektórych projektantów.

Black_Riot

Posty: 2

 
Drzwi montuj od zewnątrz, rozumiesz? Żeby sobie oszczędzić metraż. Ci, co do wewnątrz drzwi otwierają to tracą niepotrzebnie przestrzeń. Dla mnie to nigdy nie miało większego sensu.

CHatka-eKo

Posty: 2