Czy można kupić on-line oprawy LED awaryjne ?

Czy można kupić on-line oprawy LED awaryjne ?

Witam, od długiego czasu poszukuję dobrych opraw do oświetlenia LED. Czy ktoś z was jest w stanie polecić mi jakiś sklep w którym znajdę tego typu oprawy?

Agmars

Posty: 12

 
Sam korzystam z opraw LED kupionych we Wrocławiu i moim zdaniem jeśli chodzi o światło z żarówek LED to nie różni się ono niczym od tego ze standardowych żarówek także ich nabycie jest jak najbardziej opłacalny.

kryzys

Posty: 25

 
Moim zdaniem najlepsze awaryjne oprawy LED znajdziesz w sklepie: http://swiatled.pl/pl/c/Awaryjne-LED/76, na uwagę w tym sklepie zasługują w mojej opinii przede wszystkim bardzo atrakcyjne ceny.

TomekK

Posty: 13

 
Zdecydowanie odradzam Ci kupowanie najtańszych opraw LED typu downlight albowiem mogą nie sprawdzić się one w swojej roli tak dobrze jak te odrobinę droższe.

Zeetttt2

Posty: 15

 
Osobiście w oprawy LED oraz całe oświetlenie w systemie LED zainwestowałem już jakiś czas temu i moim zdaniem jest to jak najbardziej opłacalne i jak najbardziej warte zainteresowania jeżeli zależy Ci na dużych oszczędnościach.

Kitas

Posty: 20

 
Bardzo mocno zachęcam Cię do zmiany oświetlenia na LED ponieważ moim zdaniem nie jest to wydawanie pieniędzy a inwestowanie. Oświetlenie LED bardzo szybko zacznie przynosić Ci duże korzyści.

Sewerynus

Posty: 11

 
Jeżeli Twoja firma faktycznie potrzebuje oszczędności to na Twoim miejscu poszukałbym ich najpierw w kosztach energii. Polecam Ci wymianę oświetlenia na te typu LED. Do tego będzie potrzebował opraw LED typu downlight, jakie wcale nie są niesamowicie drogie a pozwolą Ci na wręcz wielkie obniżenie rachunków z energię.

Morchepl

Posty: 13