busy do Niemiec, znacie ?

busy do Niemiec, znacie ?

Witam, szukam firmy, która oferuje przewozy do Niemiec w godzinach wieczornych. Muszę wyjechać za kilka dni wieczorem i poszukuje czegoś konkretnego. Jesteście w stanie mi coś polecić?

esdoen1

Posty: 1

 
Busy do Niemiec są bardzo wygodne, ja również jeżdżę tym rodzajem komunikacji. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to jest ona lepsza niż w autokarze.

CzarnyBlant

Posty: 7

 
Ja uwielbiam busy do Niemiec pomorskie tego przewoźnika https://www.beatabus.pl. Jeżdżę z nimi kilka razy w roku i nigdy nie było żadnego problemu. Kierowcy są niezmiernie mili i kulturalni. Nigdy się nie spóźniają więc jest dobrze.

CHatka-eKo

Posty: 7

 
Wydaje mi się, że na co dzień jeżdżą busy do Niemiec pomorskie. Musisz zadzwonić po paru i spytać, czy mają jeszcze wolne miejsca. Czasami jak się potem dzwoni to dopiero w poniedziałek jest wolne miejsce.

Matusiński

Posty: 4

 
Może wybierz busy do Niemiec pomorskie, Mają tam bardzo dobrych przewoźników. Jechałam kiedyś z nimi i byłam bardzo zadowolona. Podróż bardzo szybko mi minęła.

dermitus

Posty: 14

 
Mnóstwo jest firm na rynku, które oferują przewozy do Niemiec. Wielu z nich oferuje również przejazd osób ze swoimi pupilami. Jest czasami bardzo ważne, kiedy na stałe mieszkamy za granicą i mamy małego pieska. Wydaję mi się, że przewoźnicy nie mają z tym żadnego problemu.

xacti

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o przewozy do Niemiec to warto zwracać uwagę na wyposażenie busa. Ja zawsze zwracam uwagę, aby fajnie przeżyć kilkugodzinną drogę.

Kitas

Posty: 2

 
Przewozy do Niemiec busem są niezwykle tanie. Kiedyś leciałam zawsze na urlop samochodem, a teraz wolę wybierać tylko i wyłącznie busy.

zoferek

Posty: 11