metoda kaizen, znacie ?

metoda kaizen, znacie ?

Dzień dobry, chciałbym zrobić archiwizację dokumentów kadrowych, ale nie wiem jak to zrobić. Polecicie mi strony, które to wyjaśniają, albo są jakieś specjalne programy do tego?

alibuś34

Posty: 2

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, ale to jest bardzo mała ilość.

azbee

Posty: 4

 
Oczywiście, że zna, metodę kaizen. Warto o niej poczytać i się wszystkiego dowiedzieć na spokojnie. Spotuję te metodę w pracy i jestem mega zadowolony, tak jak i moi pracownicy.

andrzej99

Posty: 9

 
Są też firmy takie, które zajmują się właśnie archiwizowaniem dokumentów w profesjonalny sposób. Uważam, że często to lepsza opcja niż samodzielne prowadzenie archiwów. Kompleksowa obsługa w zakresie archiwizacji to bezpieczne dokumenty na długie lata.

esdoen1

Posty: 13

 
Metoda kaizen jest podobno idealna. Słyszałam o niej od kolegi, który prowadzi firmę. Właśnie również szukam informacji na ten temat, gdyż niesłychanie mnie on zaciekawił. Chętnie sprawdzę różne strony internetowe polecane przez was.

001derma

Posty: 6

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, niemniej jednak to jest niezmiernie mała liczba.

labuh

Posty: 4

 
Sprawdź tę stronę internetową https://kaizen.info.pl, wydaję i się, że znajdziesz na niej wszystko o dostawcach erp.

TomekK

Posty: 5

 
Zarządzanie firmami to bardzo ciężki kawałek chleba. Jeśli się znamy na informatyce to możemy znaleźć w internecie ciekawe rozwiązania w internecie, które pomogą nam zarządzać różnymi rzeczami.

MociMOC

Posty: 10

 
Wydaję mi się, że na forum każdy będzie polecał swój system. Jednak wejdź na inne rankingi dostawców erp i poczytaj inne opinie na temat danych firm.

mikesmith0103

Posty: 8