szkoła pilotów, polecicie ?

szkoła pilotów, polecicie ?

Jest jakaś szkoła lotnicza, która oferuje licencje na małe samoloty? Chodzi mi o taki, co pomieści cztery osoby.

vincek

Posty: 2

 
Zapisałem się do szkoły pilotów https://szkolapilotazu.pl i jestem niezmiernie zadowolony. Mają instruktorów, którzy rzeczywiście potrafią nauczyć. Raduję się, iż tutaj jestem i mam nadzieje, iż zdam egzamin państwowym.

namok

Posty: 5

 
Mnie wystarczy latanie na wakacje i już mam dość. Nie wyobrażam sobie, że miałbym robić to sam. Wolę jednakże polegać na innym, albowiem wiem, że mają doświadczenie i mniej się przy tym boje. Latanie samodzielnie to nie dla mnie.

cinto

Posty: 7

 
Bez problemów można się zapisać na kursy lotnicze dla pilotów rekreacyjnych. Wtedy można zabrać cztery osoby, a sam samolot gotowy do startu nie może przekraczać dwóch tysięcy kilogramów. Jeżeli ma być większy to już jest konieczna inna licencja.

pawel253

Posty: 4

 
Kocham latanie, ale na razie jest to poza moim zasięgiem. Może za kilka lat jak wygram na loterii to moje szanse wzrosną. Teraz pozostają mi tylko loty na wakacje. Interesowałem się tym i widziałem, że same koszty kursu są wysokie. Zakup samolotu to już w ogóle poza moim zasięgiem.

Łodzianek

Posty: 22

 
Samoloty zawsze były kosztowne i nic się nie zmieniło. Trzeba mieć wiele pieniędzy, natomiast i trzeba się do tego nadawać. Badania, jakie trzeba zrobić to przecież początek.

Black_Riot

Posty: 3