sesja rodzinna nad morzem, polecicie ?

sesja rodzinna nad morzem, polecicie ?

Marzy nam się wykonanie sesji nad morzem, którą wykona ktoś z bardzo dużym doświadczeniem. Polecacie kogoś?

nemiasty

Posty: 1

 
Osoby, które chcą zrobić sobie sesję lifestyle nad morzem z dziećmi mogą ofertę znaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Mamy tutaj panią, która bardzo dobrze zna się na robieniu zdjęć.

wiesiekj

Posty: 2

 
Mieliśmy wykonać sesję lifestyle nad morzem, ale nie mogliśmy znaleźć wolnych terminów. To znaczy terminy były, ale my chcieliśmy połączyć wyjazd wakacyjny ze zdjęciami. Może w przyszłym roku się uda? Marzy mi się taka sesja z profesjonalnymi zdjęciami, dlatego na nią czekam.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
My nad morzem mieliśmy zdjęcia ślubne i efekt był niesamowity. Zachód słońca też był, zatem polecam wszystkim. Kosztuje to troszkę, ale efekt jest po prostu super, zatem nie ma sensu patrzeć tylko na koszty.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Fotografii każdy z nas ma bardzo sporo, ale sami wiemy, które one są? Według mnie nawet, jeśli trzeba trochę zapłacić to i tak się opłaca mieć takie fotografie wykonane poprzez profesjonalistę.

3czex

Posty: 5

 
My na ogół sami robimy sobie fotografie. Oczywiście nigdy nie będą takie super jak robione poprzez fotografa, natomiast można też przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Jedyne fotografie plenerowe, które mamy to ze wesela. Wiem, że takie sesje są dziś możne, dlatego nie ma większych kłopotów żeby kogoś odpowiedniego znaleźć.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Zdjęć każdy z nas ma bardzo dużo, ale sami wiemy, jakie one są? Według mnie nawet, jeśli trzeba trochę zapłacić to i tak się opłaca mieć takie zdjęcia wykonane przez profesjonalistę.

miko_poz

Posty: 9